Skip to main content
 

Zalim İstanbul 22. Bölüm Özeti

06.12.2019 Cuma 10:16   (Güncellendi: 06.12.2019 Cuma 11:32)

Ceren için eğlenceli başlayan balayı ise, en büyük kabusu ile son bulur. Zalim İstanbul yeni bölümüyle Pazartesi 20.00'da Kanal D'de!

Zalim İstanbul 22. Bölüm Özeti

Nedim ve Ceren’i karşılarında gören Cenk ve Cemre şok olur. Dördü aynı mekânda sessizlik anlarında bile patlamaya hazır bomba gibidir. Nedim ve Cemre için dayanılması güç bir eziyete dönen bu tatil, Cenk’in bardağındaki son damla olur. Ceren için eğlenceli başlayan balayı ise, en büyük kabusu ile son bulur.

Zalim İstanbul 22. Bölüm Fotoğrafları / Foto Galeri

Nedim ve Cemre için dayanılması güç bir eziyete dönen balayı, Cenk’in bardağındaki son damla olur! Zalim İstanbul yeni bölümüyle Pazartesi 20.00'da Kanal D'de!   Tüm resimler

Agah durumdan haberdar olduğunda ise, Şeniz’e patlar. Şeniz, Agah’ın yönünü Seher’e çevirecek kılıfı hazırlamıştır. Seher’i ince ince işleyen Şeniz, Agah’ın Seher’e kızının gerçek yüzünü göstermesini sağlar.

Şeniz planının kusursuz işlediğinden emin ilerlerken, hiç beklemediği anda kendi bombası ellerinde patlayacaktır.

-------------

Zalim Istanbul Episode 22 Summary

The honeymoon which starts pleasantly for Ceren ends like a nightmare. Zalim Istanbul is on Kanal D with its new episode on Monday at 20.00!

Cenk and Cemre are shocked seeing Nedim and Ceren in the hotel. A restless silence rules over the place whenever they see each other. The vacation, which turns out to be an unbearable torture for Nedim and Cemre, is the last straw for Cenk. Although it starts pleasantly for Ceren, it ends like a nightmare for everyone.

When Agah finds out what is happening, he flips out on Seniz. However, Seniz has already made a plan that will turn Agah against Seher. Seniz cunningly deceives Seher into speaking to Agah. Agah makes Seher see who her daughter actually is.

As Seniz thinks her plan goes perfect, it leads her to get in big trouble.

Zalim İstanbul 22. Bölüm Fragmanları / Zalim Istanbul Episode 22 Trailers:

Oyuncular

Fikret Kuşkan

Fikret Kuşkan

AGAH KARAÇAY
Deniz Uğur

Deniz Uğur

SEHER YILMAZ
Mine Tugay

Mine Tugay

ŞENİZ KARAÇAY
Ozan Dolunay

Ozan Dolunay

CENK KARAÇAY
Simay Barlas

Simay Barlas

DAMLA KARAÇAY
Berker Güven

Berker Güven

NEDİM KARAÇAY
Bahar Şahin

Bahar Şahin

CEREN YILMAZ
Sera Kutlubey

Sera Kutlubey

CEMRE YILMAZ
İdris Nebi Taşkan

İdris Nebi Taşkan

CİVAN YILMAZ