Skip to main content
 
Zalim İstanbul 14. Bölüm Fragmanı - 2
BULUNDUĞUNUZ BÖLGEDEN, BU İÇERİĞE ERİŞİM SAĞLAYAMAZSINIZ
Yayın kalitesi internet hızınıza göre optimize ediliyor.
SIRADAKİ VİDEO

Zalim İstanbul 14. Bölüm Fragmanı - 2

Zalim İstanbul 14. Bölüm Fragmanı

Zalim İstanbul 14. Bölüm Fragmanı / Fragmanlar

Zalim İstanbul 14. Bölüm Fragmanı yayında! Cenk ve Cemre evleniyor!   Hemen izle


Zalim İstanbul 14. Bölüm 2. Fragmanı yayında! Cemre ve Cenk'in evlilikleri köşkü ayağa kaldırıyor!
Zalim İstanbul 14. Bölüm 2. Fragmanı yayında! Cemre ve Cenk'in evlilikleri köşkü ayağa kaldırıyor!

Cenk, Amerika'ya gitme eğlencesi sırasında herkesi şok eden bir açıklama yapıyor. Cemre ile evlendiğini söyleyen Cenk'e ilk tepki annesi Şeniz'den geliyor. Haberi duyan Ceren ve Seher yıkılıyorlar. Agah olayın sonunda gelip duydukları karşısında Cenk'ten hesap soruyor. Şeniz, sakladıkları sırrın ortaya çıkmaması için Cenk'i bu yoldan döndürmeye çalışıyor. Cenk, aldığı kararın arkasında duruyor. Şeniz bu sefer rotasını Cemre'ye çeviriyor. Ona para teklif ederek bu oyunu sonlandırmasını istiyor. Cemre'nin olumsuz yanıtı üzerine Nedim ile onu kafalamaya çalışıyor. Nedim, Cemre ve Cenk'in evlendiklerini duyduğunda çok üzülüyor. Bu durum onun hırslanmasına neden oluyor. Yavaş yavaş ayaklanmaya başlıyor.

Cemre ve Cenk'in evlilikleri ne kadar sürecek? Cemre, Şeniz'in teklifini kabul edecek mi? Cemre, Nedim'e evlilik oyununu açıklayacak mı? Ceren, Seher ve Agah Bey bu duruma nasıl bir tepki verecek?

Zalim İstanbul yeni bölümüyle 7 Ekim Pazartesi 20.00'da Kanal D'de!

------------------------------------

Zalim İstanbul 14th Episode Trailer – 2 is now streaming! Cemre and Cenk drop a bombshell by announcing their marriage!

Cenk, makes a shocking announcement in the party that is held for him. The first dramatic reaction comes from his mother Seniz. It also devastates Ceren and Seher. Then Agah comes and asks Cenk what this is all about. Seniz tries to change Cenk’s mind in order to keep their secret safe. However, Cenk is determined about his decision. Shortly after, Seniz changes her strategy and offers Cemre money to put an end to this game. After Cemre rejects her offer, Seniz tries to use Nedim to convince her. Meanwhile, Nedim is also distressed by the news. This is very frustrating for him that he tries to stand up slowly.

How long will Cemre and Cenk's marriage last? Will Cemre accept Seniz’s offer? Will Cemre explain their plan to Nedim? How will Ceren, Seher and Agah react?

Zalim İstanbul is on Kanal D with its new episode on 7 October Monday at 20.00!

 

03.10.2019 Perşembe 14:43   (Güncellendi: )