Skip to main content
 
Yaralı Kuşlar 98. Bölüm
Bu bölümü reklamsız ve tek parça olarak blutv.com.tr adresinden izleyebilirsiniz.

Yaralı Kuşlar 98. Bölüm'ü reklamsız ve tek parça olarak blutv kalitesi ile izlemek için tıklayınız.

Hemen İzle
Yaralı Kuşlar 98. Bölüm
BULUNDUĞUNUZ BÖLGEDEN, BU İÇERİĞE ERİŞİM SAĞLAYAMAZSINIZ
Yayın kalitesi internet hızınıza göre optimize ediliyor.
SIRADAKİ VİDEO

Yaralı Kuşlar 98. Bölüm

Yaralı Kuşlar 98. Bölüm

Yaralı Kuşlar 98. Bölüm

Bu bölüm yalnızca kanald.com.tr'de yayınlanmaktadır.

Bu bölümü izlemek için satın almalısınız.


Sadece {{ data.Package.Price|number:"2" }} TL

İster Kredi Kartı, ister cep telefonunuzdan SMS ile satın alabilirsiniz.

28 Ağustos 2019 Çarşamba günü yayınlanan Yaralı Kuşlar'ın 98. Bölümünde Meryem, Levent’in hayatı için Tekin’in evlenme teklifini kabul ediyor!
28 Ağustos 2019 Çarşamba günü yayınlanan Yaralı Kuşlar'ın 98. Bölümünde Meryem, Levent’in hayatı için Tekin’in evlenme teklifini kabul ediyor!

Meryem, Levent’in hayatı için Tekin’in evlenme teklifini kabul eder. Ama Tekin bununla da yetinmez; Meryem’den, Levent’ten ve aşkından vazgeçtiğini herkesi inandırmasını ister. Ama Meryem herkesi vazgeçtiğine nasıl inandıracaktır? Cemil, Levent’in suçsuz olduğunun anlaşılması için üst mahkemeye başvurmuştur. Üst mahkeme olumlu bir karar verirse, Levent tekrar duruşmaya çıkabilecektir. Herkes heyecanla üst mahkemenin kararını bekler...Doktor Levent’in istirahat etmesi gerektiğini söyleyerek, iki hafta boyunca görüşe çıkmasını yasaklar. Levent, Meryem’i iki hafta göremeyeceğini öğrenince yıkılır. Mehmet’in verdiği takvimi işaretleyerek, adeta Meryem’i görmek için gün sayar... Ömer, Meryem’e Levent’e yollamaları için mektup yazdırır. Meryem gözü yaşlı Levent’e Ömer’in söyledikleriyle mektup yazar. Geçen iki haftanın sonunda görüş günüdür. Levent, sonunda Meryem’i ve ailesini göreceği için mutludur. Ama Meryem’in uzak duruşuna ve tavrına anlam veremez. Özellikle Ömer’in mektubunu ona neden yollamamıştır, anlayamaz.

Üst mahkeme kararı açıklanır. Karar; olumsuzdur. Levent yeniden duruşmaya çıkamayacaktır. Konaktaki herkes bu karardan sonra çok üzülür. Bahadır, karar açıklandıktan sonra Hülya ile vedalaşır ve konaktan gidişi için onunla konuşur. Üst mahkemenin olumsuz kararından sonra konaktakiler Levent’e moral vermek için ziyaret etmek isterler.Meryem, Levent’in özgürlüğüne kavuşması için harekete geçer. Tekin’in dediği gibi herkesi Levent’ten vazgeçtiğine inandıracaktır. Meryem, Ulviye’nin karşısına geçer ve Levent’i beklemekten yorulduğunu söyler. Ulviye, büyük bir hayal kırıklığı yaşar. Meryem bavulunu alır ve Tekin ile gider. Levent, Meryem’in de ziyarete gelmesini beklerken onu göremeyince şaşırır. Ömer de Ulviye de, Meryem’in gittiğini söyler... Levent, Meryem’in gittiğini duyunca kalbi paramparça olmuş öylece kalakalır. Levent ne yapacaktır?

Yaralı Kuşlar yeni bölümüyle hafta içi her gün saat 16.00'da Kanal D'de!

 

28.08.2019 Çarşamba 17:08   (Güncellendi: )
Sence Hangisi?

{{question.Title}}

Benzer Videolar