Skip to main content
 
Yaralı Kuşlar 55. Bölüm
Bu bölümü reklamsız ve tek parça olarak blutv.com.tr adresinden izleyebilirsiniz.

Yaralı Kuşlar 55. Bölüm 'ü reklamsız ve tek parça olarak blutv kalitesi ile izlemek için tıklayınız.

Hemen İzle
Yaralı Kuşlar 55. Bölüm
BULUNDUĞUNUZ BÖLGEDEN, BU İÇERİĞE ERİŞİM SAĞLAYAMAZSINIZ
Yayın kalitesi internet hızınıza göre optimize ediliyor.
SIRADAKİ VİDEO

Yaralı Kuşlar 55. Bölüm

Yaralı Kuşlar 55. Bölüm

Yaralı Kuşlar 55. Bölüm

Bu bölüm yalnızca kanald.com.tr'de yayınlanmaktadır.

Bu bölümü izlemek için satın almalısınız.


Sadece {{ data.Package.Price|number:"2" }} TL

İster Kredi Kartı, ister cep telefonunuzdan SMS ile satın alabilirsiniz.

21 Haziran 2019 Cuma günü yayınlanan Yaralı Kuşlar'ın 55. Bölümünde Meryem ve Levent, adamların elinden kurtulabilecek mi?
21 Haziran 2019 Cuma günü yayınlanan Yaralı Kuşlar'ın 55. Bölümünde Meryem ve Levent, adamların elinden kurtulabilecek mi?

Levent, Meryem'i kurtarmak için istenen parayı getirse de adamlar hem Levent'i hem de Meryem'i bırakmaz. Neriman, telaşlı bir halde Meryem'den haber beklerken Cemil ve Ayşe de endişelidir. Meryem, Levent'in yanında olmasına rağmen fazlasıyla yaşadıklarından korkar. Levent, adamlardan birinin silahını almayı başarır ve ormanda kaçarlar. Melis, polislerle birlikte Levent'i bulmaya gider. Cemil ve Ayşe de Levent ve Meryem'i almaya giderler. Hülya'nın konuşamamasını fırsat bilen Aslı, Levent'in Meryem'e olan ilgisini anlatır. Meryem ve Levent ormanda saklanabilecekleri baraka benzeri bir yer bulur. Adamlar peşlerindedir.  

Meryem'in kolundan yaralandığını gören Levent, genç kızın acısını hafifletmek için pansuman yapmaya çalışır. Geceyi barakada geçiren Levent ve Meryem'in izi sabahın ilk saatleriyle bulunur. Levent, Meryem'i kaçması için ikna eder. Ancak Levent'in başına silah dayayan adamlar ateş ederler. Meryem silah sesini duyar duymaz Levent'in vurulduğunu düşünüp geri döner. Meryem'in geri döndüğünü gören Levent, ne yapacağını bilemez. Birbirlerini korumak isteyen Meryem ve Levent, başlarına kötü bir şey daha gelmeden silahlı adamların elinden kurtulabilecek mi?

Yaralı Kuşlar yeni bölümüyle hafta içi her gün saat 15.45'te Kanal D'de!

 

21.06.2019 Cuma 16:59   (Güncellendi: )
Sence Hangisi?

{{question.Title}}

Benzer Videolar