Skip to main content
 
Yaralı Kuşlar 50. Bölüm
BULUNDUĞUNUZ BÖLGEDEN, BU İÇERİĞE ERİŞİM SAĞLAYAMAZSINIZ
Yayın kalitesi internet hızınıza göre optimize ediliyor.
SIRADAKİ VİDEO

Yaralı Kuşlar 50. Bölüm

Yaralı Kuşlar 50. Bölüm

Yaralı Kuşlar 50. Bölüm

Bu bölüm yalnızca kanald.com.tr'de yayınlanmaktadır.

Bu bölümü izlemek için satın almalısınız.


Sadece {{ data.Package.Price|number:"2" }} TL

İster Kredi Kartı, ister cep telefonunuzdan SMS ile satın alabilirsiniz.

14 Haziran 2019 Cuma günü yayınlanan Yaralı Kuşlar'ın 50. Bölümünde Levent, konağa dönmesi için Meryem'i ikna edebilecek mi?
14 Haziran 2019 Cuma günü yayınlanan Yaralı Kuşlar'ın 50. Bölümünde Levent, konağa dönmesi için Meryem'i ikna edebilecek mi?

Meryem'in suçsuz olduğunu öğrenen Levent ve Ulviye, genç kızın tekrar konağa dönmesi için ellerinden geleni yaparlar. Melis, ise Tekin'le yaptığı görüşmeyi Bahadır'ın duyduğunu düşünerek panikler. Ancak Bahadır, konuşmaların  hiçbirini duymamıştır. Levent, Meryem'den özür dilemeye gider ve Tekin'in de orada olduğunu görünce ortam iyice gerginleşir. Tekin, Meryem'in daha iyi para kazanabilmesi için şirkette çalışması teklifinde bulunur. Ancak Meryem ne Levent'e olumlu karşılık verir ne de Tekin'e. Genç kız hırsızlık suçlamalarından sonra oldukça kırılmıştır. Meryem, kendisine bu tuzağı Hülya'nın kurduğunu duyunca şaşırır. 

Tekin, Meryem'in yanında çalışmasında ikna olması için Durmuş'la konuşur. Durmuş, parayı görünce Tekin'in teklifini kabul eder, ihtiyacı olan parayı alır ve Meryem'i tehditlerle zorlamaya başlar. Melis, Levent'in kendisinden uzaklaşmasına dayanamaz ve yanından ayrılamaz. Cemil, Levent'i de ikna eder ve göl kenarına gezmeye giderler. Ayşe de Meryem'i ikna eder ve hep birlikte keyifli bir gün geçirmeye giderler. Levent, Meryem'in gönlünü almak için peşinden koşturur. Meryem, Levent'i affedip konağa geri dönecek mi?

Yaralı Kuşlar yeni bölümüyle hafta içi her gün saat 15.45'te Kanal D'de!

14.06.2019 Cuma 16:54   (Güncellendi: )
Sence Hangisi?

{{question.Title}}

Benzer Videolar