Skip to main content
 
Yaralı Kuşlar 12. Bölüm
BULUNDUĞUNUZ BÖLGEDEN, BU İÇERİĞE ERİŞİM SAĞLAYAMAZSINIZ
Yayın kalitesi internet hızınıza göre optimize ediliyor.
SIRADAKİ VİDEO

Yaralı Kuşlar 12. Bölüm


16 Nisan 2019 Salı günü yayınlanan Yaralı Kuşlar'ın 12. Bölümünde Meryem ve Levent konakta karşı karşıya geliyor!
16 Nisan 2019 Salı günü yayınlanan Yaralı Kuşlar'ın 12. Bölümünde Meryem ve Levent konakta karşı karşıya geliyor!

Meryem, kardeşini görmek için gittiği konakta Levent'e yakalanmamak için saklanmak zorunda kalıyor. Ağır hastalık geçiren genç kız konaktan çıkamıyor. Ulviye ve çalışanlar ise bu durumu Levent'te saklamak zorundadır. Ömer ise ablasının gizlenmesi ve Levent'in bu durumu bilmemesi için elinden gelini yapıyor. Ulviye, Meryem'in bu şekilde konaktan gitmesini istemez ve Meryem de Ömer'i bırakıp gidemez. 

Bu sırada Levent’in çok uzun zaman sonra Rana ile kaldıkları odada uyuması ve bundan sonra da orada kalacak olması Ulviye’yi çok mutlu ediyor. Oğlunun artık yavaş yavaş hayata tutunduğunu düşünüyor. Ömer ablası yanında olduğu için çok mutludur. Levent de ondaki değişikliği görür ama sebebini çözemez.

Meryem'in konakta kaldığından haberi olmayan Ayşe ve Safiye oldukça merak ediyor. Durmuş ise Meryem'in nerede olduğunu öğrenmeye çalışıyor. Fakat Durmuş, Meryem'in nerede olduğunu merak eden Tekin'e genç kızın hasta olduğunu söyler. Konakta tedirgin bir şekilde iyileşmeye çalışan Meryem,  Levent’e yakalanacak mı?

Yaralı Kuşlar yeni bölümüyle hafta içi her gün saat 16.00'da Kanal D'de!

16.04.2019 Salı 17:16   (Güncellendi: )
Sence Hangisi?

{{question.Title}}

Benzer Videolar