Skip to main content
 

Siyah Beyaz Aşk final bölümündeki büyük sürpriz ne?

28.05.2018 Pazartesi 10:20 (Güncellendi: )

Siyah Beyaz Aşk’ın 28 Mayıs Pazartesi akşamı yayınlanan bölümünde Aslı ile bebeği yaşam savaşı veriyor; yaptıklarından pişman olan Ferhat için kritik bekleyiş başlıyor! Aslı ile yeni bir başlangıç yapmak isteyen Ferhat, sürpriz bir teklife hazırlanıyor.

Siyah Beyaz Aşk final bölümündeki büyük sürpriz ne?

Aslı’dan intikam almak için bir anda hayatına dahil olan Jülide, Cem’i öldürdüğünü Cüneyt’e itiraf eder. Jülide’nin son hedefi Aslı’dır ve tıpkı annesinin ölümü gibi ölmesini ister. Aslı’yı gaz dolu odaya kilitler ve intikam planını gerçekleştirir. Aslı ile yüzleşen Jülide, yatıklarından pişmanlık duysa da kilitlediği odanın anahtarı kırılır. Jülide çaresizce ne yapacağını düşünür.

Ferhat, Cüneyt ile yüzleştikten sonra onun tutuklanmasını sağlar. Cüneyt’in tutuklanmadan önce yaptığı son itiraf ise Ferhat’ı büyük bir şaşkınlığa iter. Zira Jülide’nin, Aslı’yı öldürmek için harekete geçtiğini ifade eder. Ferhat, Aslı’nın yaşadığı eve gider. Aslı ve bebeğini kurtarabilmek için apar topar hastaneye kaldırır. Hastaneye kaldırılan Aslı ile bebeği, ölüm kalım savaşı verir. Ferhat için kendisiyle yüzleşme fırsatı veren bu durum, Aslı ile ilişkisini yeniden sorgulamasına sebep olur. Ferhat, Aslı’ya yaptıklarından pişmandır ve ona yeniden kavuştuktan sonra bembeyaz bir sayfa açmanın hayalini kurar.

Siyah Beyaz Aşk Final Bölümü

Siyah Beyaz Aşk Final Bölümü / Bölümler

Siyah Beyaz Aşk 32. Bölümde Aslı ile Ferhat’ın düğünü yapılıyor; Namık Emirhan beklenmedik bir hamlede bulunuyor!   Hemen izle

Birçok badire atlatan Aslı’yı büyük bir sürpriz beklemektedir. Ferhat, Aslı’yı evliliğe zorlamasının acısını yaşamaktadır. Onu istemediği bir hayata hapsettiğinin farkındadır. Aslı ile yeni bir başlangıç için harekete geçen Ferhat, ona evlenme teklifi yapar. Bu teklif karşısında mutluluğunu gizleyemeyen Aslı, gelecek mutlu günlerinin sabırsızlığını yaşar.

Her şey Aslı ve Ferhat için yolunda gidecek midir? Namık Emirhan’ın son hamlesi ne olacak? Aslı ile Ferhat’ı bekleyen tehlike ne?

Oyuncular

İbrahim Çelikkol

İbrahim Çelikkol

Ferhat Aslan
Birce Akalay

Birce Akalay

Aslı Çınar
Kadriye Kenter

Kadriye Kenter

Handan Adaklı
Uğur Aslan

Uğur Aslan

Cem Çınar
Cahit Gök

Cahit Gök

Cüneyt Koçak
Deniz Celiloğlu

Deniz Celiloğlu

Yiğit Aslan
Ece Dizdar

Ece Dizdar

İdil Yaman
Arzu Gamze Kılınç

Arzu Gamze Kılınç

Yeter Aslan
Muhammet Uzuner

Muhammet Uzuner

Namık Emirhan
Sinem Ünsal

Sinem Ünsal

Gülsüm Aslan