Skip to main content
 

Şeref Meselesi"nin ön gösterimi bu akşam yapılıyor!

18.11.2014 Salı 11:50 (Güncellendi: )

Kanal D’nin iddialı dizisi “Şeref Meselesi”nin ön gösterimi bu akşam yapılıyor!

Şeref Meselesi"nin ön gösterimi bu akşam yapılıyor!

Kanal D’nin iddialı dizisi "Şeref Meselesi"nin ön gösterimi bu akşam yapılıyor!

Kanal D’nin başrollerini; Kerem Bürsin, Şükrü Özyıldız, Yasemin Allen, Şükran Ovalı, Burcu Biricik, Alma Terziç, Taner Turan, Uğur Uzunel, Baki Çiftçi, Kağan Uluca, Sezin Bozacı, Hakan Salınmış, Şebnem Doğruer, Ahmet Dizdaroğlu, Şerif Erol ve Tilbe Saran’ın paylaştıkları iddialı dizisi “Şeref Meselesi”nın ilk bölüm ön gösterimi bu akşam, Kanal D’nin ev sahipliğinde Kanyon AVM’de yapılacak.

Dizide rol alan tüm oyuncuların ve yapım ekibinin tam kadro hazır bulunacakları ön gösterimde; medya, müzik ve sanat dünyasının ünlü isimleri davetliler arasında yer alıyor.   


Kanal D, başrol oyuncularının fanlarını da misafir ediyor!

Kanal D, twitter kullanıcıları arasında geçtiğimiz hafta sonu bir yarışma yaptı. Twitter kullanıcıları, #şerefmeselesi etiketiyle, dizinin ekranda dönen tanıtımlarında en beğendikleri sahneyi ve neden beğendiklerini paylaşarak, “Şeref Meselesi”nin ön gösterimine hediye bilet kazanma şansı elde etmek için yarıştılar.

Yarışmacılar, 24 saat boyunca beğendikleri sahneleri paylaştılar. Cumartesi günü saat 14.00’de başlayan yarışma, Pazar günü saat 14.00’de sona erdi. Yarışmaya binlerce katılım oldu. Kazanan 25 kişi, bu akşam Kanyon’da yapılacak ön gösterimde, dizinin ilk bölümünü hayranı oyuncularla birlikte izleyecekler.

Oyuncular

Kerem Bürsin

Kerem Bürsin

Yiğit
Şükrü Özyıldız

Şükrü Özyıldız

Emir
Yasemin Allen

Yasemin Allen

Sibel
Şükran Ovalı

Şükran Ovalı

Derya
Burcu Biricik

Burcu Biricik

Kübra
Tilbe Saran

Tilbe Saran

Zeliha
Şerif Erol

Şerif Erol

Hasan
Sence Hangisi?

{{question.Title}}