Skip to main content
 
Şeref Meselesi Pazar 20:00'de başlıyor!

Şeref Meselesi Pazar 20:00'de başlıyor!

Kanal D’nin başrollerini; Kerem Bürsin, Şükrü Özyıldız, Yasemin Allen, Şükran Ovalı, Burcu Biricik, Alma Terziç, Taner Turan, Uğur Uzunel, Baki Çiftçi, Kağan Uluca, Sezin Bozacı, Hakan Salınmış, Şebnem Doğruer, Ahmet Dizdaroğlu, Şerif Erol ve Tilbe Saran’ın paylaştıkları, merakla beklenen yeni dizisi “Şeref Meselesi” Pazar günü saat 23:00'de Kanal D'de başlıyor!

Şeref Meselesi,  Pazar 20:00 de Kanal D'de!

Şeref Meselesi, Pazar 20:00 de Kanal D'de!

Başrollerini Kerem Bürsin, Şükrü Özyıldız, Yasemin Allen, Şükran Ovalı, Burcu Biricik'in paylaştıkları “Şeref Meselesi” Pazar saat 20:00'de Kanal D'de!

Şeref Meselesi 2. Bölüm Özeti

Şeref Meselesi 2. Bölüm Özeti

Babalarının intiharı ile bir daha hiçbir şey, Kılıç Ailesi için eskisi gibi olmaz. Emir, babalarının cenazesinden sonra ailesini kim ya da kimlerin felakete sürüklediğinin peşine düşer. Öğrendiklerini abisi Yiğit’e belli etmek istemeyen Emir, ne kadar uğraşsa da buna engel olamaz. Yiğit, duyduklarından sonra silahıyla Sadullah’ın karşısına dikilir. Emir, abisinin bir delilik yapmasına engel olmak ister.

Şeref Meselesi 3. Bölüm Özeti

Şeref Meselesi 3. Bölüm Özeti

Yiğit, ailesinin başına gelenlerin intikamını almak için kafasındaki planları uygulamaya başlar. İlk gördüğü andan itibaren Yiğit’e aşık olan Kübra, genç adamın esas hedefidir. Yiğit, bir yandan Kübra’yı etkilemeye çalışırken, diğer yandan da mahallede türlü oyunlar oynayarak Sadullah’ın huzurunu kaçırmayı başarır.

Şeref Meselesi 4. Bölüm Özeti

Şeref Meselesi 4. Bölüm Özeti

Nihat’ın yanına kabul edilen Yiğit, kendine çizdiği yeni yolda ilerlemeye devam eder. Sadullah ise Yiğit’i sürekli etrafında görmekten rahatsızdır. Geri dönen Emir mahalleye ayak basar basmaz Sibel’i Bora ile görür. Genç kızı tamamen kaybettiğini anlayan Emir kimseye bir şey belli etmez ve aşk acısını içine gömer. Her şeyden habersiz olan Yiğit ise içten içe Sibel’e ilgi duyar.

Şeref Meselesi 5. Bölüm Özeti

Şeref Meselesi 5. Bölüm Özeti

Şeref Meselesi 5. Bölüm de ; Sadullah’a karşı yaptığı planla Nihat’ın hışmına uğrayan Yiğit’in yardımına Gül koşar.. Gül’ün beklenmedik hamlesiyle Sadullah’ın karanlık dünyadaki itibarı da yerle bir olur. Yaşadıklarından sonra Sadullah, Yiğit’in yakasına yapışır; ancak, ikiliyi ayırmaya çalışan Kübra’nın itirafı mahallede şok etkisi yaratır.

Şeref Meselesi 6. Bölüm Özeti

Şeref Meselesi 6. Bölüm Özeti

Şeref Meselesi 6. Bölüm de; Kübra’nın haberiyle bütün mahalle şok olurken Sadullah kalp krizi geçirir. Babasına bir şey olmaması için dua eden Kübra bir darbede Yiğit'ten alır. Karnındaki çocuğun babası Yiğit bebeği istemediğini ve aldırmasını söyler. Emir başta olmak üzere Derya ve Sibel de Yiğit’e tavır alır.

Şeref Meselesi 7. Bölüm Özeti

Şeref Meselesi 7. Bölüm Özeti

Şeref Meselesi 7. Bölüm de; Kübra’nın bebeği aldırmadığını öğrenen Yiğit öfkesine hakim olamaz. Kübra’yı da bebeği de reddeder. Yiğit’in bu sert tavrına karşılık Emir ise babası tarafından sokağa atılan Kübra’ya sahip çıkar.

Şeref Meselesi 8. Bölüm Özeti

Şeref Meselesi 8. Bölüm Özeti

Şeref Meselesi 8. Bölüm de; Yiğit yaşam ile ölüm arasında mücadele verirken, Kübra erken doğuma alınıyor. Sadullah ise köşe bucak kaçmaya başlıyor. Şeref Meselesi 8. Bölüm 11 Ocak Pazar akşamı saat 20:00'de Kanal D'de!

Şeref Meselesi 9. Bölüm Özeti

Şeref Meselesi 9. Bölüm Özeti

Şeref Meselesi 9. Bölüm de; Herkes Elif Bebek’i kurtarmak için seferber oluyor. Kübra’ ya ulaşan Sadullah ise Elif Bebek karşılığında Yiğit’i istiyor… Şeref Meselesi 9. Bölüm 18 Ocak Pazar akşamı saat 20:00'de Kanal D'de!

Şeref Meselesi 10. Bölüm Özeti

Şeref Meselesi 10. Bölüm Özeti

Şeref Meselesi 10. Bölüm'de; Sibel Yiğit’e "Evet" derken, Emir ile Kübra ise nikah masasına oturuyor. Şeref Meselesi 10. Bölüm 25 Ocak Pazar akşamı saat 20:00'de Kanal D'de!

Şeref Meselesi 11. Bölüm Özeti

Şeref Meselesi 11. Bölüm Özeti

Şeref Meselesi 11. Bölüm'de;Kübra’nın kendi hırsı uğruna yapmış olduğu itiraf, hem kendi, hem de diğerlerinin hayatında köklü değişikliklere sebep olacaktır. Şeref Meselesi 11. Bölüm 1 Şubat Pazar akşamı saat 20:00'de Kanal D'de!