Skip to main content
 
Meryem çarşamba akşamı saat 20.00'de Kanal D'de! 09 Temmuz

Meryem çarşamba akşamı saat 20.00'de Kanal D'de!

Kanal D ekranında yeni bir dizi izleyicisi ile buluşmaya hazırlanıyor; Meryem… Yakında Türkiye’nin kanalında yayın hayatına merhaba diyecek olan Meryem’in başrollerinde Furkan Andıç, Ayça Ayşin Turan ve Cemal Toktaş var.

Meryem, Kanal D’de Başladı! 22 Temmuz

Meryem, Kanal D’de Başladı!

Kanal D’nin başrollerini Ayça Ayşin Turan, Furkan Andıç ve Cemal Toktaş’ın paylaştığı iddialı dizisi Meryem, hikayesi ile izleyicileri ekrana kilitleyecek.

Meryem 2. Bölümde hapse giren Meryem’i bekleyen tehlike ne? Meryem 3. Bölüm Fragmanı yayınlandı mı? 09 Ağustos

Meryem 2. Bölümde hapse giren Meryem’i bekleyen tehlike ne? Meryem 3. Bölüm Fragmanı yayınlandı mı?

Meryem’in 9 Ağustos 2017 Çarşamba akşamı yayınlanan bölümünde Meryem, hakkında verilen 8 yıl hapis cezasının şokunu yaşamaktadır. Üstelik suçunu üstlendiği sevgilisi Savcı Oktay’dan beklediği desteği görememiştir. Savaş’ın, Meryem’le hesabı bitmemiştir ve kız arkadaşı Sevinç’in intikamını alabilmek için harekete geçer.

Meryem adını zirveye yazdırdı! 10 Ağustos

Meryem adını zirveye yazdırdı!

Kanal D’nin başrollerini Ayça Ayşin Turan, Furkan Andıç ve Cemal Toktaş’ın paylaştığı iddialı dizisi Meryem, dün akşam ekrana gelen bölümü ile tüm kategorilerde en çok izlenen yapım oldu.

Meryem 3. Bölümde Savaş, Meryem’i kaçırıyor! 16 Ağustos

Meryem 3. Bölümde Savaş, Meryem’i kaçırıyor!

Meryem’in 16 Ağustos 2017 Çarşamba akşamı yayınlanan bölümünde Meryem, Savaş’ın çıkardığı yangında kuşu kurtarmak için canı pahasına ateşler içine atlıyor; onu kurtaran yine Savaş oluyor! Savaş ile Güçlü, Sevinç’in ölümüyle sonuçlanan kazanın ayrıntılarını öğrenmek isterlerken, bilmedikleri gerçekleri öğrenirler!

Meryem yine zirvede! 17 Ağustos

Meryem yine zirvede!

Kanal D’nin başrollerini Ayça Ayşin Turan, Furkan Andıç ve Cemal Toktaş’ın paylaştığı iddialı dizisi Meryem, dün akşam ekrana gelen bölümüyle adını yine zirveye yazdırdı!

Meryem 4. Bölümde Savaş, kazayı kimin yaptığını öğrenebilecek mi? Meryem 5. Bölüm Fragmanı yayınlandı mı? 23 Ağustos

Meryem 4. Bölümde Savaş, kazayı kimin yaptığını öğrenebilecek mi? Meryem 5. Bölüm Fragmanı yayınlandı mı?

Meryem’in 23 Ağustos 2017 Çarşamba akşamı yayınlanan bölümünde Savaş, Meryem’i kaçırdıktan sonra Oktay da peşlerine düşer. Derin’in de geldiği dağ evinde yeni bir yüzleşme gerçekleşir. Meryem, kendisini yangından kimin çıkardığını sorgularken, Savaş kazanın ayrıntılarını öğrenmeye iyice yaklaşır.

“Meryem Dizisi Özel” programı radyonom.com’da! 23 Ağustos

“Meryem Dizisi Özel” programı radyonom.com’da!

TMC’nin yapımcılığını üstlendiği, Kıraç’ın müziklerine imza attığı, başrollerinde Furkan Andıç, Ayça Ayşin Turan, Cemal Toktaş, Açelya Topaloğlu, Bestemsu Özdemir, Serenay Aktaş ve Kenan Acar’ın rol aldığı “Meryem”in dizi müzikleri albümü dijital platformlardaki yerini aldı.

Meryem Zirvedeki Yerini Korudu! 24 Ağustos

Meryem Zirvedeki Yerini Korudu!

Meryem; tüm kişilerde 5,60 reyting ve 18,22 izlenme payı, AB'de 5,46 reyting ve 19,75 izlenme payı ve ABC1’de ise 5,61 reyting 18,77 izlenme payı ile tüm programlar arasında birinci oldu.

Meryem 5. Bölümde Meryem, Oktay hakkındaki gerçekleri öğrenebilecek mi? Meryem 6. Bölüm Fragmanı yayınlandı mı? 30 Ağustos

Meryem 5. Bölümde Meryem, Oktay hakkındaki gerçekleri öğrenebilecek mi? Meryem 6. Bölüm Fragmanı yayınlandı mı?

Meryem’in 30 Ağustos 2017 Çarşamba akşamı yayınlanan yeni bölümünde Savaş, Meryem ile Oktay’ın arasındakileri öğrenebilmek için kaldıkları otel odasına baskın yapıyor! Savaş, karşılaştığı manzara karşısında büyük bir şaşkınlık yaşıyor! Meryem, sevgilisi Oktay’ın sakladığı gerçeklerin peşine düşüyor!

Meryem 6. Bölümde Savaş, gizli ilişkiyi ortaya çıkarıyor! Meryem 7. Bölüm Fragmanı yayınlandı mı? 06 Eylül

Meryem 6. Bölümde Savaş, gizli ilişkiyi ortaya çıkarıyor! Meryem 7. Bölüm Fragmanı yayınlandı mı?

Meryem’in 6 Eylül 2017 Çarşamba akşamı yayınlanan bölümünde Oktay’ı karşısına alan Savaş, son hamlesini yapmaktan çekinmiyor; polise Oktay'ın kişisel ilişkileri doğrultusunda karar verdiğini söylüyor! Savaş, kazanın detaylarını öğrenebilmek için kolları sıvıyor!

Zirvenin sahibi değişmedi! 07 Eylül

Zirvenin sahibi değişmedi!

Kanal D’nin başrollerini Ayça Ayşin Turan, Furkan Andıç ve Cemal Toktaş’ın paylaştığı iddialı dizisi Meryem, dün akşam ekrana gelen bölümüyle adını yine zirveye yazdırdı!