Skip to main content
 
1. Bölüm

1. Bölüm

"Menekşe ile Halil" bir aşk hikayesi….Berlin’de başlayan, İstanbul’a sürüklenen imkansız bir aşkın hikayesi. Menekşe ile Halil bu aşkın kahramanları.. Ailesinin zoruyla evlendirilen Menekşe, büyük bir çelişki yaşıyor. Aşkı yüzünden, hayatını bile tehlikeye atarak ailesinden kaçan Menekşe, Halil’i korumak adına, Halil’den de kaçıyor. Yani Aşkı için aşkından vazgeçiyor…

2.bölüm

2.bölüm

Menekşe ile Halil’in hikayesi Berlin’de başladı. İlk karşılaşmalarında, yalnızlıklarından hüzünlerinden tanıdılar birbirlerini. Menekşe’nin ailesi Berlin’e yıllar önce göçmüştü. Menekşe büyürken dünyası giderek küçüldü, küçülttüler. Menekşe babasının baskısıyla sıkıştı kaldı. Ama bu küçük dünyaya büyük bir aşk sığdırdı. Halil’le hiç dokunmadan sevdiler birbirlerini.

4.bölüm

4.bölüm

Menekşe, babasının yazdığı kaderinden kaçarken, İstanbul’a ölümü göze alıp gelmiştir. Yolculuğu kısa sürmüş, ölümle burun buruna gelmiştir.

3.bölüm

3.bölüm

Halil, Menekşe’sine kavuşuyor

5.bölüm

5.bölüm

Halil, Menekşe’yi arıyor!

11.bölüm

11.bölüm

Menekşe ile Halil, kavuşmak üzere ayrılıyor

10.bölüm

10.bölüm

Halil’in anı kutusunun sırrı ne?

13.bölüm

13.bölüm

Halil, polise teslim oluyor

8.bölüm

8.bölüm

Mustafa ve Kadir, Menekşe ile Halil’i buluyor

9.bölüm

9.bölüm

Mustafa ve Kadir, Mithat’ın adamlarının eline düşer. Kadir ölüm döşeğindedir. Mustafa, onu bir an önce hastaneye götürmek ister ama, polis korkusuyla tedavisi gecikir.

14.bölüm

14.bölüm

Kendini bir hayat kadınına ispat eden Mustafa, artık Menekşe için de büyük bir tehdit olmuştur. Mustafa, onları hastaneden çıktıklarında takip ederek kaldıkları yeri öğrenmiş, ama karşılarına çıkacak cesareti ancak bulmuştur.

6.bölüm

6.bölüm

Menekşe’nin saklandığı yeri öğrenen babası, Kadir ile Mustafa’ya haber verir.