Skip to main content
 
16.bölüm
Bu bölümü reklamsız ve tek parça olarak blutv.com.tr adresinden izleyebilirsiniz.

16.bölüm'ü reklamsız ve tek parça olarak blutv kalitesi ile izlemek için tıklayınız.

Hemen İzle
16.bölüm
BULUNDUĞUNUZ BÖLGEDEN, BU İÇERİĞE ERİŞİM SAĞLAYAMAZSINIZ

16.bölüm

16.bölüm

16.bölüm

Bu bölüm yalnızca kanald.com.tr'de yayınlanmaktadır.

Bu bölümü izlemek için satın almalısınız.


Sadece {{ data.Package.Price|number:"2" }} TL

İster Kredi Kartı, ister cep telefonunuzdan SMS ile satın alabilirsiniz.

Menekşe tehlikede
Menekşe tehlikede

Menekşe tehlikede

Kanal D’nin başrollerinde Kıvanç Tatlıtuğ ve Sedef Avcı’nın oynadıkları sevilen dizisi “Menekşe ile Halil” bu akşam da sürükleyici bir bölümle ekrana geliyor. Beğeniyle izlenen dizinin bu bölümünde; en savunmasız anında Mustafa’yla burun buruna gelen Menekşe’nin hayatı tehlikeye giriyor.

Babasının Halil’den para aldığını öğrenen Menekşe bütün öfkesini Halil’e yöneltir. Zeynep’in de söylediği gibi ikinci kez satıldığını düşünmektedir. Gururu kırılmış ve çok incinmiştir. Halil, ona bu parayı başlık olarak vermediğini bir türlü anlatamaz, bir kez daha kopma noktasına gelirler. Halil’in artık Zeynep’e tahammülü kalmamıştır. Zeynep’i şirketten kovar, ama Zeynep’in bırakıp gitmeye hiç niyeti yoktur. Bu olay Mithat’la Zeynep’in güçlerini birleştirmelerine neden olur. Evde babasıyla tartışan Menekşe yine şiddet görür. Ama bu kez ağabeyleri onun yanında yer alırlar. Berlin’deki sevgilisinin İstanbul’a gelişi Hasan’ın kafasını karıştırır.

Bu arada Mithat, komiser Ömer’den kurtulabilmek için, ucu Aysel ve Lale’ye kadar uzanan bir plan yapar. Adamları bu plan için harekete geçerler. Şirketteki hisselerini Halil’e vermemek için direnen Zeynep de Mithat’a, Halil’in büyük sırrının saklı olduğu  anı kutusunu ele geçirmesi için yardım edecektir. Mustafa nasıl bir oyunun içinde olduğunu bilmeden, Mithat’tan gelen emirleri uygulamaktadır. En savunmasız anında Mustafa’yla burun buruna gelen Menekşe büyük tehlike içindedir.

18.09.2009 Cuma 16:14   (Güncellendi: )
3.bölüm
4.bölüm
6.bölüm
12.bölüm
20.bölüm
1. Bölüm
7.bölüm
8.bölüm
9.bölüm
10.bölüm
11.bölüm
13.bölüm
3.bölüm
4.bölüm
6.bölüm
12.bölüm
20.bölüm
1. Bölüm
7.bölüm
8.bölüm
9.bölüm
10.bölüm
11.bölüm
13.bölüm
Sence Hangisi?

{{question.Title}}

Benzer Videolar