Skip to main content
 
Bir gecede hayatları değişti!
BULUNDUĞUNUZ BÖLGEDEN, BU İÇERİĞE ERİŞİM SAĞLAYAMAZSINIZ
Yayın kalitesi internet hızınıza göre optimize ediliyor.
SIRADAKİ VİDEO

Bir gecede hayatları değişti!

Memo ve Can yıllar sonra karşılaşıyor!

Memo ve Can yıllar sonra karşılaşıyor! / Özel Klipler

İkizler Memo - Can 1. Bölümde, zengin bir ailenin ikiz çocukları olarak dünyaya gelen Memo ve Can bambaşka hayatlarda büyümüşlerdir ve yıllar sonra kader onları bir araya getirir!   Hemen izle


İkizler Memo - Can 1. Bölümde, evden kaçmak isteyen Can ve onların evine hırsızlığa giren Memo'nun bir anda hayatı değişiyor!
İkizler Memo - Can 1. Bölümde, evden kaçmak isteyen Can ve onların evine hırsızlığa giren Memo'nun bir anda hayatı değişiyor!

İkizler Memo - Can ilk bölümde farklı hayatlara ait olan ikizler Memo ve Can'ın yolları bu defa çok farklı bir şekilde kesişiyor. Yurtdışında okumak istemeyen Can, evden kaçmaya karar veriyor. Bir gece yarısı her şeyini toplayan ve kaçma planını devreye sokan Can, bunun için gerekli ortamı sağlıyor. Tesadüf eseri aynı gece annesinin ameliyat parası için hırsızlık yapmak zorunda kalan Memo ve dayısı Osman eve girmek üzeredir. Osman her ne kadar bu işe Memo'yu dahil etmek istemese de Memo çoktan olayın içine girmiştir. Memo ve Can öyle bir denk geliş içersinde hareket etmişlerdir ki birbirilerinden habersizce hayatlarının değiştirmişlerdir. Peki bundan sonra Memo ve Can'ın hayatı ne yönde ilerleyecektir? Onları nasıl bir serüven beklemektedir?

30.10.2018 Salı 13:28   (Güncellendi: )
Sence Hangisi?

{{question.Title}}

Benzer Videolar