Skip to main content
 
8. Bölüm
Bu bölümü reklamsız ve tek parça olarak blutv.com.tr adresinden izleyebilirsiniz.

8. Bölüm 'ü reklamsız ve tek parça olarak blutv kalitesi ile izlemek için tıklayınız.

Hemen İzle
8. Bölüm
BULUNDUĞUNUZ BÖLGEDEN, BU İÇERİĞE ERİŞİM SAĞLAYAMAZSINIZ

8. Bölüm

8. Bölüm

8. Bölüm

Bu bölüm yalnızca kanald.com.tr'de yayınlanmaktadır.

Bu bölümü izlemek için satın almalısınız.


Sadece {{ data.Package.Price|number:"2" }} TL

İster Kredi Kartı, ister cep telefonunuzdan SMS ile satın alabilirsiniz.

17 Ağustos Marmara depremi ile yıkılan hayatlar, değişen yazgılar, kesişen kaderler ve her şeye rağmen yeniden filizlenen umutlar...
17 Ağustos Marmara depremi ile yıkılan hayatlar, değişen yazgılar, kesişen kaderler ve her şeye rağmen yeniden filizlenen umutlar...

Pınar, Genco’ya gidiyor

Kanal D’nin, başrollerini Alpay Atalan, Selen Seyven, Faik Ergin, Hazal Kaya, Emin Gürsoy, Mehtap Altunok, Orhan Şimşek, Mine Bıçakçı, Fatma Murat, Uygar Özçelik, M.Burak Demir, Berkan Tüfekçibaşı, İris Kara, Enis Arıkan, Mine Tüfekçioğlu ve Deniz-Melis Gözen’in paylaştıkları sevilen dizisi “Genco”nun bu akşam ekrana gelecek bölümünde; babası ile tartışıp evi terk eden Pınar, Genco ile yeni bir yaşama başlama konusunda kararlı davranıyor.

Babası ile tartışıp evi terk eden Pınar, kapıda karşılaştığı Tibet’in arabasındayken Genco’yu görür. Tibet’i bırakıp Genco’nun peşinden gider. Tibet, Pınar’ın kalbindeki erkeğin Genco olduğunu öğrenmiştir artık. Tibet de, Genco da böylesi ani bir tavır karşısında şaşkındır. Evinden ve ailesinden uzaklaşmayı seçen Pınar, Genco ile yeni bir yaşama başlamaya kararlıdır.

Uzun bir gecenin ardından Genco’nun hayatına biraz daha giren Pınar, ona dair küçük ayrıntılar, küçük duyarlılıklar keşfeder. Öte yandan Pınar’ın gelişi, mahalleyi karıştırır ama en çok da Sibel’i telaşlandırır.
Figen’in kaygısı Pınar’ın, Ankara’da olan Necati’den önce evde olmasıdır. Zira babasıyla kızı arasında köprü olmaya çalışan Figen, kızının geçici bir kızgınlıkla evi terk ettiğini düşünmektedir. Oysa Pınar kararlıdır.
Bu sırada başına geleni bir türlü hazmedemeyen Tibet, Genco’yu bir yolculuğa davet eder. Bu bir hesaplaşma buluşmasıdır. Erkek erkeğe, şiddet, öfke ve aşk dolu, tüm kozların, sırların ortaya konulacağı bir hesaplaşma. Olaylar git gide karışmakta, içinden çıkılmaz bir hal almaktadır.
Öte yandan Necati, adamı Burhan’ın Genco hakkında yaptığı araştırmanın sonuçlarını gördüğünde beyninden vurulmuşa döner. Tüm bu olaylara neden olan kişi, yani Genco, kızının peşinde, basit bir okul çalışanından çok daha tehlikeli biri midir? Genco’nun asıl sırrı nedir?

18.09.2009 Cuma 16:21   (Güncellendi: )
1. Bölüm
2. Bölüm
3. Bölüm
4. Bölüm
5. Bölüm
6. Bölüm
7. Bölüm
8. Bölüm
9. Bölüm
10. Bölüm
11.bölüm
12.bölüm
1. Bölüm
2. Bölüm
3. Bölüm
4. Bölüm
5. Bölüm
6. Bölüm
7. Bölüm
8. Bölüm
9. Bölüm
10. Bölüm
11.bölüm
12.bölüm
Sence Hangisi?

{{question.Title}}

Benzer Videolar