Skip to main content
 
Sürekli beni eziyorsun, kendine gel!
BULUNDUĞUNUZ BÖLGEDEN, BU İÇERİĞE ERİŞİM SAĞLAYAMAZSINIZ
Yayın kalitesi internet hızınıza göre optimize ediliyor.
SIRADAKİ VİDEO

Sürekli beni eziyorsun, kendine gel!

Gelinim Mutfakta 152. Bölümde gün birincisi kim oldu?

Gelinim Mutfakta 152. Bölümde gün birincisi kim oldu? / Özel Klipler

Gelinim Mutfakta 152. Bölümde gün birincisi olan yarışmacı 1 çeyrek altın kazandı!   Hemen izle


Gelinim Mutfakta 152. Bölümde Ezgi, Yasemin'in çerçeveli resmini mutfağa koyan kaynanası Reyhan Hanıma büyük tepki gösterdi!
Gelinim Mutfakta 152. Bölümde Ezgi, Yasemin'in çerçeveli resmini mutfağa koyan kaynanası Reyhan Hanıma büyük tepki gösterdi!

Ezgi, Reyhan Hanımın sürekli olarak Yasemin'e olan sevgi gösterilerinden dolayı sıkıntısını dile getirmişti. Aralarında bu yüzden tartışmalar yaşanmış ve Ezgi tarafından eleştiriler olmuştu. Bu bölümde de Ezgi, Reyhan Hanımın bir davranışını kaldıramadı. Reyhan Hanım mutfağa elinde Yasemin'in resminin olduğu bir çerçeve ile girdi. Onun elendiği masaya övgüler dizerek yerleştirdi. Diğer gelinler, bu olaya neden tepki vermediğini sorduklarında Ezgi "Galiba beni kıskandıracağını sanıyor; ama, biz burada ekibiz! Yarışmaya geldik! Bu yapmış olduğu hareket hiç hoş değil!" diye cevap verdi.

Sonrasında ise Ezgi, resmi alıp kaynanalar odasına gitti. Reyhan Hanımla sert bir tartışmanın içine giren Ezgi "Ben senin gelininim! Senin şu yaptığın hareket bana saygısızlıktır! Sürekli beni eziyorsun, kendine gel! Yoksa, gideceğiz!" diye ağır bir eleştiride bulundu! Diğer kaynanalar da Ezgi'nin tavrını doğru bularak Reyhan Hanımı eleştirdi!

16.10.2018 Salı 14:06   (Güncellendi: )