Skip to main content
 
Gelinim Mutfakta'da taht savaşları!
BULUNDUĞUNUZ BÖLGEDEN, BU İÇERİĞE ERİŞİM SAĞLAYAMAZSINIZ
Yayın kalitesi internet hızınıza göre optimize ediliyor.
SIRADAKİ VİDEO

Gelinim Mutfakta'da taht savaşları!

Gelinim Mutfakta 131. Bölümde gün birincisi kim oldu?

Gelinim Mutfakta 131. Bölümde gün birincisi kim oldu? / Özel Klipler

Gelinim Mutfakta 131. Bölümde gün birincisi olan yarışmacı 1 çeyrek altın kazandı!   Hemen izle


Gelinim Mutfakta 131. Bölümde Reyhan Hanım ve Hanife Hanım arasında sehpa üzerinden kaynanalar odasında liderlik tartışması başladı!
Gelinim Mutfakta 131. Bölümde Reyhan Hanım ve Hanife Hanım arasında sehpa üzerinden kaynanalar odasında liderlik tartışması başladı!

Reyhan Hanım, önceki bölümlerde yarışmadan ayrılan Hanife Hanıma ait masaya serilmiş olan yöresel örtüyü kaldırmıştı. Hanife Hanım bu olayı ekrandan izleyip rahatsız olmuş. Bu bölümde hemen karşı atağa geçerek yanında getirdiği o örtüyü masaya sermeye başladı. Reyhan Hanıma ait eşyaları bir kenara atmaya başlayınca da, kaynanalar odasındaki erk savaşı başlamış oldu. Hanife Hanımın "Artık ben geldim!" demesi üzerine Reyhan Hanım, kendisini Tarkan'a benzeterek odanın "Megastar"ı olduğunu söyledi, "Sen gelsen de megastarlar devrilmez" diye karşılık verdi. Sonrasında iki kaynana arasında sular kaynamaya başladı. Hanife Hanım, sehpayı düzeltme bahanesiyle Reyhan Hanıma ait bibloları yere düşürdü ve "kırıldı bunlar, kaldırayım!" diyerek odadan çıkardı. Reyhan Hanım bu saldırılara hazırlıksız yakalandı ve sadece yapılanı saygısızlık olarak nitelendirdi. Hele hele Hanife Hanımın kendisi hakkındaki görüşlerini açıklarken kullandığı "ben seni çok gıcık buldum!" lafı bardağı taşıran son damla oldu! İkili arasındaki tartışma önümüzdeki günlerde artarak devam edecek gibi!...

17.09.2018 Pazartesi 14:08   (Güncellendi: )