Skip to main content
 
Ezgi ve Gülcan arasında büyük kavga çıktı! KESİNTİSİZ
BULUNDUĞUNUZ BÖLGEDEN, BU İÇERİĞE ERİŞİM SAĞLAYAMAZSINIZ
Yayın kalitesi internet hızınıza göre optimize ediliyor.
SIRADAKİ VİDEO

Ezgi ve Gülcan arasında büyük kavga çıktı! KESİNTİSİZ

Gelinim Mutfakta 307. Bölümde gün birincisi kim oldu? 21 Mayıs 2019

Gelinim Mutfakta 307. Bölümde gün birincisi kim oldu? 21 Mayıs 2019 / Özel Klipler

Gelinim Mutfakta 307. Bölümde gün birincisi olan yarışmacı 1 çeyrek altın kazandı!   Hemen izle


Gelinim Mutfakta 307. Bölümde, Ezgi ve Gülcan arasında kıskançlık kavgası çıktı ve ikili Fatih Ürek'in sert tepkisiyle karşılaştılar!
Gelinim Mutfakta 307. Bölümde, Ezgi ve Gülcan arasında kıskançlık kavgası çıktı ve ikili Fatih Ürek'in sert tepkisiyle karşılaştılar!

Ezgi, Besime Hanım ile ilgili kostüm odasında yaşadıkları bir olayı anlattı. Besime Hanım, kızından hediye gelen örtüyü takıp çok mutlu olduğunu dile getirmiş. Sonrasında Ezgi, Gülcan'ın başörtüsüne ütü yapmayı reddetme durumu olursa Besime Hanımın "Basarım 1'i!" dediğini iddia etti. Tartışma bu andan itibaren hararetlenmeye başladı. Olaya Sevim Hanım da dahil oldu. Gülcan ona karşı sesini yükseltince ikili arasında tartışma yaşandı. Gülcan bu andan sonra oklarını Ezgi'ye çevirdi. Görümcesi ile arasını bozmaya çalıştığını düşünen Gülcan, Ezgi'ye "Sen çok saçmalıyorsun! Senin içini kıskançlık bürümüş! Zaten herkes diyor: Ezgi, seni ne kadar kıskanıyor! Sen benim hayatımı, yaşamımı, her şeyimi kıskanıyorsun!" diye sert cümlelerle saldırdı. Sonra ona "Kıskanç Ezgi!" diye yaklaşınca Ezgi'nin öfkelenmesine neden oldu. Ezgi, Gülcan'ı "O kelimeyi bir daha kullanma! Seni uyarıyorum! Doğru dürüst konuş benimle! Diskalifiye olma uğruna ağzımdan kötü şeyler çıkar!" diye sert bir şekilde susturmaya çalıştı. Diskalifiye konusu açıldığı sırada daha fazla dayanamayan Fatih Ürek araya girdi ve iki gelini de sert bir şekilde uyardı...

21.05.2019 Salı 15:30   (Güncellendi: )