Skip to main content
 
Emine öfke krizine girdi!
BULUNDUĞUNUZ BÖLGEDEN, BU İÇERİĞE ERİŞİM SAĞLAYAMAZSINIZ
Yayın kalitesi internet hızınıza göre optimize ediliyor.
SIRADAKİ VİDEO

Emine öfke krizine girdi!

Gelinim Mutfakta 120. Bölümde gün birincisi kim oldu?

Gelinim Mutfakta 120. Bölümde gün birincisi kim oldu? / Özel Klipler

Gelinim Mutfakta 120. Bölümde gün birincisi olan yarışmacı 1 çeyrek altın kazandı!   Hemen izle


Gelinim Mutfakta 120. Bölümde Emine, masaya elini vurarak konuşan Ayşenur ile girdiği tartışmada öfkesini kontrol edemedi!
Gelinim Mutfakta 120. Bölümde Emine, masaya elini vurarak konuşan Ayşenur ile girdiği tartışmada öfkesini kontrol edemedi!

Emine, kaynanasının kendisine düşük puan vermesinden sonra Ayşenur ile polemiğe girdi. Emine, Ayşenur'un kekini yaktığını ve bu yüzden de kötü yaptığını savunup kaynanasının ona verdiği yüksek puanı sert eleştirmeye başladı. Ayşenur'da, yanan kekin çok kötü olmayacağını, tadının da o oranda kötü olmayacağını iddia etti. Fatma Hanım ise, yüksek puanı neden Ayşenur'un kekine verdiğini açıkladı; fakat, Emine bu açıklamayı kabul etmedi. Yavaş yavaş öfkelenmeye başladı. Araya girenlere de atar yapmaya başlayan Emine, elini masaya vurarak konuşan Ayşenur'u fark edince olanlar oldu. Çok sinirlenen Emine "Sen nereye elini vuruyorsun? Sakin ol biraz, kendine hakim ol! Beni başkalarına benzetme!" diye Ayşenur'a karşı sesini yükselterek bağırmaya başladı. Ayşenur alttan almayınca da "Beni oraya getirme!" diye onu set bir şekilde uyardı. Öfke krizinden, kaynanası Fatma Hanım da nasibini aldı!

31.08.2018 Cuma 14:06   (Güncellendi: )