Skip to main content
 

"Galip Derviş" 21 Mart'ta Kanal D'de başlıyor!

08.03.2013 Cuma 11:41 (Güncellendi: )

Geri sayım başladı.

"Galip Derviş" 21 Mart'ta Kanal D'de başlıyor!

Kanal D’nin, başrollerinde Engin Günaydın, Algı Eke,Orhan Güner ve Ersin Korkut’un oynadıkları “Galip Derviş” adlı, yeni komedi polisiye dizisi, 21 Mart Perşembe günü başlıyor.
 
Altın Küre ve Emmy ödüllü “Monk” uyarlaması
Amerika’da 2002 - 2009 yılları arasında 8 sezon yayınlanan ve izlenme rekorları kıran, Andy Breckman’ın yaratıcısı olduğu, NBC Universal’in  fenomen dizisi, Altın Küre ve Emmy ödüllü “Monk” dizisinin uyarlaması olan “Galip Derviş”, 21Mart Perşembe günü Kanal D’de başlıyor.NBC Universal’dan format hakları satın alınan  “Galip Derviş”, her bölümü kahkaha ve macera dolu olan, harika bir komedi polisiye dizisi.
 
Engin Günaydın’ın “Galip Derviş”, Algı Eke’nin “Hülya”, Orhan Güner’in “Başkomiser İzzet” ve Ersin Korkut’un da “Komiser Ahmet” karakterlerini canlandırdıkları dizinin başkahramanı, eski bir komiser olan ve obsesif kompulsif kişilik bozukluğu nedeni ile açığa alınan Galip Derviş.
 
Milyonların yeni ekran tutkusu olmaya aday olan dizinin yönetmenliğini Barış Pirhasan, senaryo uyarlamasını Ahmet Saatçioğlu yapıyor, yapımını da Barakuda Film üstleniyor.

Oyuncular

Engin Günaydın

Engin Günaydın

Galip Derviş
Algı Eke

Algı Eke

Hülya Uçar
Ersin Korkut

Ersin Korkut

Komiser Ahmet Tekin
Deniz Türkali

Deniz Türkali

Pervin Uçar
Levent Öktem

Levent Öktem

Psikolog Dr. Fırat
Ege Gürel

Ege Gürel

Yusuf Ekiz
Barış Başar

Barış Başar

Komiser Ali
Orhan Güner

Orhan Güner

Başkomiser İzzet Merdan
Sence Hangisi?

{{question.Title}}