Skip to main content
 

Arka Sokaklar 535. Bölüm Özeti

10.12.2019 Salı 15:26   (Güncellendi: 10.12.2019 Salı 15:26)

Hüsnü ve ekip, Zeliş'in hayatından endişe etmektedir! Arka Sokaklar yeni bölümüyle 13 Aralık Cuma akşamı saat 20.00'da Kanal D'de!

Arka Sokaklar 535. Bölüm Özeti

Zeliha, hala Tarık’ın elinde rehindir. Hüsnü, Tarık’ın tehdidinden dolayı gerilir. Ne kadar kızgın olsa da namlunun ucundaki biricik kızı Zeliş’tir. Mesut’un bir an gözü döner ve Hamza’yı vurur. Zeliha’nın hayatını riske atmıştır. Zeliha hiçbir şeyden habersiz Tarık’ın verdiği ilaçlar yüzünden uyumaktadır. Hüsnü, Hakan, Ali, Bahar ve Cemal Zeliha’nın olduğu Tarık’ın rezidansına baskın verir.

Arka Sokaklar 535. Bölüm Fotoğrafları / Foto Galeri

Ezgi ve Bahar, gizli görevde başlarını belaya sokuyorlar! Arka Sokaklar yeni bölümüyle 13 Aralık Cuma akşamı saat 20.00'da Kanal D'de!   Tüm resimler

Dilek’in eve aldığı müşteri fenalaşmıştır. Hakan’dan yardım ister. Hakan’ın bu kadınla olan ilişkisi başına artık iş açmaya başlamıştır. Hakan içerisinde bulunduğu psikolojik ruh hali dolayısıyla başına gelecekleri tahmin edemeyecek durumdadır…

Mesut’un, Serboran’da yaşadıkları sonrasında bunalımı devam etmektedir. Selin’de, Tunç’ta Mesut'un gözünün içene bakmaktadır; ama, ona ulaşamama durumu devam eder.

Arka Sokaklar 535. Bölüm Fragmanları:

Oyuncular

Zafer Ergin

Zafer Ergin

Rıza Soylu
Şevket Çoruh

Şevket Çoruh

Mesut Güneri
Özgür Ozan

Özgür Ozan

Hüsnü Çoban
Alp Korkmaz

Alp Korkmaz

Ali Akdoğan
Ozan Çobanoğlu

Ozan Çobanoğlu

Hakan Çınar
Oya Okar

Oya Okar

Selin Demirci
Merve Oflaz

Merve Oflaz

Bahar Ayan
Yiğitcan Ergin

Yiğitcan Ergin

Cemal Şahin
Ela Yörüklü

Ela Yörüklü

Ezgi Vural