Skip to main content
 

Arka Sokaklar 528. Bölüm Özeti

23.10.2019 Çarşamba 11:08   (Güncellendi: 23.10.2019 Çarşamba 11:08)

Ekip, Nadir'i yakalamak için tehlikeli bir karar alıyor! Arka Sokaklar yeni bölümüyle 25 Ekim Cuma akşamı saat 20.00'da Kanal D'de!

Arka Sokaklar 528. Bölüm Özeti

Bahar, ekibe Serpil’in, Nadir için çalıştığı bilgisini verir. Ezgi’nin, Nadir’e olan yakınlığından dolayı Rıza Baba, onu Nadir olayının dışında tutar.

Mazlum, Seray’ın Mesut’u öpmesinden dolayı Seray’a oldukça öfkelidir. Seray ücra bir köşede ölü bulunur. Şüpheli olarak Mazlum gözaltına alınır. Selin, Mazlum’un Seray’a olan öfkesine bir anlam verememektedir.

Arka Sokaklar 528. Bölüm Fotoğrafları / Foto Galeri

Görev sırasında Selin'in başı derde giriyor! Arka Sokaklar yeni bölümüyle 25 Ekim Cuma akşamı saat 20.00'da Kanal D'de!   Tüm resimler

Ünlü modacı Rüştü Kartal, defile hazırlığı yaptığı sırada moda evi kurşunlanır. En gözde mankeni Melis’tir. Melis’in eski erkek arkadaşı Polat’tan şüphelenirlir. Ekip olay yerine gelir. Rüştü, Hüsnü’ye fazlaca yakın davranır ve adeta başına dert olur. Polat ifadeye çağrılır ve Melis, Polat’ın olayla ilgisi olmadığını söyler. Rüştü, Hüsnü’yle beraber koruma evinde saklanacaktır.

Ekip, Bartu olayıyla ilgilenir. Bartu isimli genç, uyuşturucu etkisiyle yüksek bir yerden kendini atmaya kalkar. Selin genci durdurur. Ablası Banu emniyete gelir. Genç kız, kardeşine destek olup onu kurtarmaya çalışır. Bartu tedaviye alınır. Tedaviden kaçınca ablası peşine düşer. Esat’ın elinden kardeşini kurtarmaya çalışır. Ekibimiz peşinden gider ve Esat’ın uyuşturucu torbaları yakalanır. Esat Banu’ya bilenir. Bartu’yu kullanır ve Banu’yu öldürmek için çağırır.

Rıza Baba’yı eski dostu, Müsteşar Kemal arar. Emlak ofisine benzer bir yere götürür ve orada Savcı Ceyda da beklemektedir. Nadir’i resmi görevde olmadıkları şekilde bitirmek isterler. Rıza’dan da yardım isterler. Rıza Baba, ekibiyle konuşup kararını verecektir. Ekip rozetleri bırakıp yeraltına inecek mi?

Arka Sokaklar 528. Bölüm Fragmanları:

Oyuncular

Zafer Ergin

Zafer Ergin

Rıza Soylu
Şevket Çoruh

Şevket Çoruh

Mesut Güneri
Özgür Ozan

Özgür Ozan

Hüsnü Çoban
Alp Korkmaz

Alp Korkmaz

Ali Akdoğan
Ozan Çobanoğlu

Ozan Çobanoğlu

Hakan Çınar
Oya Okar

Oya Okar

Selin Demirci
Merve Oflaz

Merve Oflaz

Bahar Ayan
Yiğitcan Ergin

Yiğitcan Ergin

Cemal Şahin
Ela Yörüklü

Ela Yörüklü

Ezgi Vural