Skip to main content
 

Arka Sokaklar 502. Bölüm Özeti

22.01.2019 Salı 12:06   (Güncellendi: 25.02.2019 Pazartesi 12:46)

Ekip, kaçırılan Mesut'un kanlı giysilerine ulaşınca hayatı hakkında büyük endişe yaşıyor! Arka Sokaklar yeni bölümüyle 25 Ocak Cuma akşamı saat 20.00'de Kanal D'de!

Arka Sokaklar 502. Bölüm Özeti

Mesut, listeyi Taylan’dan almıştır ve Ekrem’e verir. Karşılığında Taylan’ı teslim alır. Taylan ekiptekilere rastgele ateş etmeye başladığı anda, Engin tarafından vurulur. Mesut, eski silah arkadaşının vurulmasından dolayı üzgündür. Taziye evine gider ve Taylan’ın ablasından helallik ister.

Arka Sokaklar 502. Bölüm Fotoğrafları / Foto Galeri

Ekip, Mesut'u terör örgütünün elinden kurtarmaya çalışıyor! Arka Sokaklar 502. Bölüm 25 Ocak Cuma akşamı saat 20.00'de Kanal D'de!   Tüm resimler

Dilan, bir hücre evine gider ve Mesut’u öldürmesi için teröristlerle anlaşır. Adamlar Mesut’u kaçırır ve Dilan’a getirir. Mesut Dilan’ı görünce geçmişte operasyonda kocası Reşo’yu öldürdüğünü hatırlar.

Ekiptekiler Mesut’a ulaşamayınca herkes endişelenir. Tunç da gelmiştir emniyete. Ekrem’den hücre evinin bilgilerini öğrenirler. Hücre evindeki elemanlardan biri, Dilan’ın Mesut’u tuttuğu yeri tarif etmek zorunda kalır; fakat, Mesut’u depodan götürmüşlerdir. Ekiptekiler onun kanlı giysilerini bulur. Selin sinir krizi geçirir ve kendinden geçer.

Engin, Adem ve Şaban’ın ölümünden duyduğu şüpheyi başka bir doktorla paylaşır. Doktor Nazım ölümlerin şüpheli olduğunu ve hastanede bulunan bir madde ile gerçekleştiğini söyler. Engin katile çok yaklaşmıştır artık.

 

Sence Hangisi?

{{question.Title}}