Skip to main content
 

Arka Sokaklar 500. Bölüm Özeti

19.12.2018 Çarşamba 11:07   (Güncellendi: 25.02.2019 Pazartesi 12:46)

Gizli görevdeki Hakan deşifre oluyor! Arka Sokaklar 500. Bölüm cuma akşamı saat 20.00'de Kanal D'de!..

Arka Sokaklar 500. Bölüm Özeti

Hüsnülerin mahallesine Meryem isimli bir kadın taşınır. Zeliha ve Tekin, Meryem’den hiç hoşlanmamıştır. Meryem’i, babalarını baştan çıkarmaya çalışan bir tehlike olarak görmektedirler. Nazike, Hüsnü ve Meryem’i yakıştırır ve arayı bulmaya çalışır.

Arka Sokaklar 500. Bölüm Fotoğrafları - 2 / Foto Galeri

Selin ve Mesut evlilik hazırlıklarına başlıyor! Arka Sokaklar 500. Bölüm 21 Kasım Cuma akşamı saat 20.00'de Kanal D'de!   Tüm resimler

Rıza’nın göreve iade yazısı gelmiştir. Artık mesleğine dönebilecektir. Arif Müdür, İl Emniyet Müdür Yardımcısı olmuştur. Yerine de Engin Müdür atanmıştır.

Selin ve Mesut evlilik hazırlıklarına başlamıştır. Mesut sürekli arıza çıkarır ve önüne gelenle kavga etmeye başlar. Selin gelinlik bakarken Mesut da damatlık provası yapar. Ancak bu sefer de terziyle ters düşer.

Adem madde bağımlısıdır ve uyuşturucu krizine girdiği anda karısı Kamile’yi acımasızca döver. Kamile komşuların şikayetiyle hastaneye kaldırılır. Doktor Ebru hastanede yeni çalışmaya başlamıştır ve Kamile’yle kendisi ilgilenir. Adem beklenmedik şekilde yaşamını yitirir. Ona eskiden uyuşturucu temin eden Şaban’a ulaşılır. Şaban, Adem’e uyuşturucuyu Nizam’ın temin ettiğini söyler. Hakan Şaban’la birlikte Nizam’ın yanına gitmeye hazırlanır. Emniyetten aldıkları parayla uyuşturucu takası yapacaklardır. Hakan’ın hayatı ciddi şekilde tehlikededir.

Elif isimli ressam, evinde ölü bulunur. Ekibimiz katili bulmak için bütün ipuçlarını değerlendirir.

Sence Hangisi?

{{question.Title}}