Skip to main content
 

Arka Sokaklar 494. Bölüm Özeti

08.11.2018 Perşembe 10:04   (Güncellendi: 25.02.2019 Pazartesi 12:46)

Ekip, Engin Müdürün çabalarıyla Rıza Babayı hapisten kurtarmanın yollarını arıyor! Arka Sokaklar 494. Bölüm cuma akşamı saat 20.00'de Kanal D'de!

Arka Sokaklar 494. Bölüm Özeti

Rıza Baba hapishanededir. Engin ziyaret sırasına Rıza’yı atılan iftiralardan kurtaracağına söz verir.

Arka Sokaklar 494. Bölüm Fotoğrafları / Foto Galeri

Engin Müdür ve ekip, Rıza Babaya atılan iftirayı aklamak için harekete geçiyor! Arka Sokaklar yeni bölümüyle Cuma 20.00'de Kanal D'de!   Tüm resimler

Tarık zehirli bir maddeyle ağzından köpükler çıkarak ölmüştür. Aylin, görüntüleri izlemiştir ve Nimet’in hemşire kılığında Adli Tıp’a geldiğini tespit etmiştir. Nimet’in kim olduğunu, bir an önce bulmaları gerekmektedir. Aylin aldığı adresleri tek tek kontrol edip Nimet’e ulaşmaya çalışır. Depoya gelmiştir; ancak ayağı kayar ve Aylin takılıp düşer. Telefonunu da düşürmüştür. Hakan durumu öğrendiğinde deliye döner. Karısını kurtarmak için, panik halde harekete geçer.

Arka Sokaklar Son Bölüm

Arka Sokaklar Son Bölüm / Bölümler

7 Şubat 2020 Cuma günü yayınlanan Arka Sokaklar'ın 541. Bölümde savcı, yakalanamayan Nevres ve Kurye yüzünden Rıza Baba ile ekibini suçluyor!   Hemen izle

Kazım isimli adam kızını kaybetmiştir ve polislerden yardım ister. Sözü dinlenmeyince bir kişiyi rehin alır. Kızın kredi kartıyla yapılan alışveriş üzerinden adres bulunur. Kızlar, Tarkan isimli biri tarafından fuhuş batağına düşürülmüştür. Ekip rehineyi kurtarmak için fuhuş çetesinin peşine düşer.

 

Sence Hangisi?

{{question.Title}}