Skip to main content
 
Hakan, Aylin'i aldattı mı?
BULUNDUĞUNUZ BÖLGEDEN, BU İÇERİĞE ERİŞİM SAĞLAYAMAZSINIZ
Yayın kalitesi internet hızınıza göre optimize ediliyor.
SIRADAKİ VİDEO

Hakan, Aylin'i aldattı mı?

Mesut ile Hüsnü'nün hayatı tehlikede!

Mesut ile Hüsnü'nün hayatı tehlikede! / Özel Klipler

Arka Sokaklar 456. Bölümde; Mesut'un, ekipten ayrı hareket etmesi hem kendisinin, hem de Hüsnü'nün hayatını tehlikeye atıyor!   Hemen izle


Arka Sokaklar 456. Bölümde; Hakan ve Aylin'in arası, Sinem yüzünden açılıyor!
Arka Sokaklar 456. Bölümde; Hakan ve Aylin'in arası, Sinem yüzünden açılıyor!

Hakan, görev başındayken aracına arkadan bir araba çarpar. İçinde güzel bir kadın olan Sinem vardır. Hukuki prosedürden habersiz olan Sinem, Hakan'dan olay için yardım ister. Hakan ise, polislik kimliği ile vatandaş olarak gördüğü Sinem'e yardımcı olur. Olaylar bu noktadan sonra farklı bir noktaya doğru gelişmeye başlar. 

Sinem, Hakan'dan hoşlanmıştır ve türlü bahanelerle onu arar. Hakan, durumdan rahatsız olsa da, Aylin'in kulağına gitmeden olayı çözmeye çalışır. En büyük hatayı da Sinem'i telefonuna, Sinan olarak kaydederek yapar. Aylin ile arabadayken Sinem'den bir mesaj gelir. Aylin, Sinan diye kayıtlı olan kişiyi sorduğunda, Hakan eveleyip geveleyerek arkadaşı olduğunu anlatmaya çalışır. Aylin'in içine bir kurt düşer, bu açıklamadan sonra.. 

Emniyet de ise, Arda'nın ağzından kaçırdığı Sinem ismi Aylin ve Hakan'ın kıskançlık kavgasına dönüşür. Aylin, kendisine yalan söyleyen Hakan'ı evden ayrılması için sert bir dille uyarır. Hakan'ın yazdığı duygu dolu şiir bile Aylin'in düşüncelerini değiştirmeye yetmez..

13.11.2017 Pazartesi 15:08   (Güncellendi: )