Skip to main content
 
Arka Sokaklar 526. Bölüm Fragmanı
BULUNDUĞUNUZ BÖLGEDEN, BU İÇERİĞE ERİŞİM SAĞLAYAMAZSINIZ
Yayın kalitesi internet hızınıza göre optimize ediliyor.
SIRADAKİ VİDEO

Arka Sokaklar 526. Bölüm Fragmanı

Arka Sokaklar 526. Bölüm Fragmanı - 2

Arka Sokaklar 526. Bölüm Fragmanı - 2 / Fragmanlar

Arka Sokaklar 526. Bölüm 2. Fragmanı yayında! Ekip, Engin Müdürün üzerindeki iftirayı temizlemek için harekete geçiyor!   Hemen izle


Arka Sokaklar 526. Bölüm Fragmanı yayında! Ekip, Engin Müdürü aklayacak olan Sait'in peşine düşüyor!
Arka Sokaklar 526. Bölüm Fragmanı yayında! Ekip, Engin Müdürü aklayacak olan Sait'in peşine düşüyor!

Engin Müdürün gözaltına alınması ekibi öfkelendirir. Bir an önce onu aklayacak Sait'e ulaşmaları gerekmektedir. Bu yüzden onun saklanabileceği tüm yerler mercek altına alınır. Sonunda saklandığı mekan tespit edilir. Ekip ve Engin Müdür operasyona başlarlar. Sait'in etrafını çembere alırlar; fakat, Sait'in yakalanmaya niyeti yoktur. Büyük bir çatışma olur. Bu sırada Engin Müdür, Sait tarafından vurulur.

Rıza Baba ise, Savcı Ceyda'nın odasında Engin Müdür'ü savunan bir konuşma yapar. Sait'in içinde olduğu suç örgütünün Narkotik Müdürü Engin'i devre dışı bırakmak için savcılık makamını kullandığını söyler. Ceyda, kendisini suçlayan Rıza Babaya uyarıda bulunup konuşmasında soruşturmanın yürütüleceğine dair işaretler verir.

Ali'nin telefonuna Mesut'un oğlu Tunç ile ilgili kötü bir haber verir. Tüm ekip haberin merkezine gider. Mesut, korku dolu duygularla oğluna ne olduğunu anlamaya çalışır.

Arka Sokaklar yeni bölümüyle Cuma 20.00'da Kanal D'de!

05.10.2019 Cumartesi 00:19   (Güncellendi: )