Skip to main content
 
Arka Sokaklar 480. Bölüm
Bu bölümü reklamsız ve tek parça olarak blutv.com.tr adresinden izleyebilirsiniz.

Arka Sokaklar 480. Bölüm'ü reklamsız ve tek parça olarak blutv kalitesi ile izlemek için tıklayınız.

Hemen İzle
Arka Sokaklar 480. Bölüm
BULUNDUĞUNUZ BÖLGEDEN, BU İÇERİĞE ERİŞİM SAĞLAYAMAZSINIZ
Yayın kalitesi internet hızınıza göre optimize ediliyor.
SIRADAKİ VİDEO

Arka Sokaklar 480. Bölüm

Arka Sokaklar 480. Bölüm

Arka Sokaklar 480. Bölüm

Bu bölüm yalnızca kanald.com.tr'de yayınlanmaktadır.

Bu bölümü izlemek için satın almalısınız.


Sadece {{ data.Package.Price|number:"2" }} TL

İster Kredi Kartı, ister cep telefonunuzdan SMS ile satın alabilirsiniz.

11 Mayıs 2018 Cuma günü yayınlanan Arka Sokaklar'ın 480. yeni bölümünde, Kör Veli'nin şüpheli ölümü gözleri Ali'ye çeviriyor!
11 Mayıs 2018 Cuma günü yayınlanan Arka Sokaklar'ın 480. yeni bölümünde, Kör Veli'nin şüpheli ölümü gözleri Ali'ye çeviriyor!

Kör Veli arkadaşı Musa'nın kızına kavuşması için Pınar ve kızı Zeyno'yu rehin alır. Ali'nin planı ile Musa yakalanır. Veli, Musa'nın kızına kavuştuğunu düşünür ve Pınar'ı serbest bırakmak yerine arabadan aşağıya atar. Pınar, hastaneye kaldırılırken, Kör Veli kayıplara karışır. Rıza Baba ve Ali olayı kişiselleştirerek Veli'nin peşine düşerler. Musa'nın sorgusunda Kör Veli'nin sığınacağı kişi olan eski kabadayı Nevzat'ın adı geçer. Nevzat ve Rıza Baba birbirlerini tanımaktadırlar. Nevzat, Kör Veli'nin teslim edilmesine söz verir; fakat, işler düşünüldüğü gibi ilerlemez. Kör Veli, birileri tarafından kaçırılır ve Ali de bu olayın içine düşer. Kör Veli infaz edilirken, Ali fotoğraflarının olduğu bir odada uyanır. Savcı Arzu, Kör Veli'yi öldüren kişi olarak Ali'yi düşünür. Ali, Kör Veli'yi ve kendisini kaçıran kişi ile tanışınca şaşırtan bir sır ortaya çıkar.

Selin, Umut Bebeğin velayetini aldıktan sonra hapisteki babası Asım ile sorunlar yaşamaya başlar. Asım, çocuğunu istemektedir. Selin ise, Umut Bebeği babasına vermemekte kararlıdır. Asım boş durmaz ve bu duruma neden olduğunu düşündüğü Mesut hakkında örgüte infaz talimatı verir. Örgütün adamları Mesut'un peşine düşerler. 

Hüsnü, yorgunluğunun ve ağzından gelen kanın nedenini öğrenir. Tahliller sonrasında tiroid kanseri olduğunu öğrenir. Bu durumu ailesine nasıl açıklayacağını düşünürken, eşi Suat gibi onları bu dünyada yalnız bırakacağına hayıflanmaya başlar.

12.05.2018 Cumartesi 00:09   (Güncellendi: )